جستجو پزشک

جستجو پزشک


   


جراح و دندان پزشک

دکتربهنازاشرف واقفی

اطلاعات تماس 026-32717759
بازدید: 803

دکتر واقفی
اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت ( توسط ونییر کامپوزیت = لامینیت کامپوزیتی ) یکی از روشهای بسیار محافظه کارانه و بدون تراش دندان میباشد که برای دندانهای سالم و یا دندانهای پوسیده و یا دارای ترمیم های کامپوزیت قدیمی و تغییر رنگ داده ، قابل انجام است.
یکی از مهمترین فاکتور ها در زیبایی کامپوزیت ونییر شفافیت و براق بودن و نمای طبیعی دندانهاست که تکنیک دقیق و کاربرد لایه های مختلف کامپوزیت در ایجاد رنگ و شید مناسب دندان نقش بسزایی ایفا میکند. این امر به طور کامل بستگی به مهارت و دقت و تخصص دندانپزشک دارد تا نمای غیر طبیعی و گچی و مصنوعی در دندان ایجاد نگردد.
در لامینیت کامپوزیتی ، سایز دندانها( درشت و کوچک بودن) ، محل قرارگیری( بیرون زدگی و تو رفتگی) ، alignment (زاویه قرار گیری) دندانها و رنگ دندانها به طور کامل قابل اصلاح میباشد.
رنگ دندان مطابق با سلیقه فرد میتواند از رنگ بسیار طبیعی و مطابق با رنگ دندانهای قبلی تا رنگهای بسیار روشن و سوپر بلیچ و هالیوودی تغییر کند و کاملا بستگی به سلیقه شخصی فرد دارد.
کامپوزیت ونییر تمام دندانهای یک فک در یک جلسه قابل انجام بوده و بلافاصله بعد از انجام آن میتوانید در محیط های اجتماعی حضور پیدا کنید.
این روش نه تنها به دندانها آسیب نرسانده بلکه بعد از انجام آن نسج دندان reinforced شده و اگر سابقه حساسیت به سرما و گرما روی دندانها دارید. این حساسیت برطرف خواهد شد.
این روش در مواردی جایگزینی مناسب برای روش سفید کردن یا bleaching میباشد در واقع با انجام کامپوزیت ونییر هم رنگ و هم شکل دندان یکجا اصلاح میشود و دیگر نیازی به انجام bleaching نیست.
بهتر است ونییر های کامپوزیت هر ۶-١٢ ماه پالیش شده تا نمای اولیه و شفاف را باز یابند.
لامینیت کامپوزیت دندان به طور روتین در هر فک بین ۶-١٢ دندان انجام میگیرد. ( تعداد دندان بر اساس طول خط لبخند و نظر بیمار و صلاحدید پزشک صورت میگیرد.
ترمیم ، عصب کشی ، پروتز ثابت
پروتز متحرک ، لمینت
زیبایی و اطفال

روز و ساعت حضور پزشک در مطب

 روزهای فرد: ساعت 16 الی 20 

درباره دکتر

متن شما ...

شما از دکتر پرسیده اید

متن شما ...

 

 

موقعیت

گلشهر, البرز
کرج گلشهر،میدان مادر،نرسیده به میدان امام خمینی،خیابان ابوریحان غربی،نبش ابن سینا

دیدگاه شما

تصویر امنیتی
تصویر جدید

Top